سئو سایت

امروزه با گسترش رقابت در فضای اینترنت دیگر طراحی سایت به تنهایی سودی برای پزشکان ، صنعت گران و غیره ندارد و آن های باید از سئو سایت استفاده کنند.

حال این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که سئو سايت چيست؟  قیمت سئو سایت چقدر می باشد و غیره.

سئو سایت چیست؟

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو فرآیندی است که با هدف به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل انجام می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که سئو به دو روش سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه انجام می شود.

سئو در واقع قوانینی است که موتورهای جستجو تعریف کرده اند تا سایت هایی را که قوانین سئو کلاه سفید را رعایت نموده اند در رتبه بهتری قرار دهد.

با سئو کلاه سیاه نیز افراد می خواهند با فریب دادن موتورهای جستجو در رتبه های بالا قرار گیرند که موقتی می باشد و پس از مدتی سایت افت می کند.

خدمات سئو سایت به شرح ذیل می باشد:

با بررسی سئو سایت و خدماتی که ارائه می کند متوجه می شوید که یک سایت با داشتن سئو است که می تواند در کسب و کار شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

سئو سایت

 

در سئو چه مواردی باید رعایت شود:

 1. در هنگام طراحی سایت ، کدهای سایت باید کوتاه شوند.
 2. سرعت آپلود سایت بالا باشد.
 3. عکس هایی که در سایت قرار گرفته اند حجم کمی داشته باشند و alt  یا توضیحات عکس داشته باشد.
 4. مطالب جدیدی در سایت درج شود و به هیچ وجه تکراری نباشد.
 5. صفحات سایت ارور 404 ندهند.
 6. لینک دهی به درستی انجام شود.
 7. صفحات سایت عنوان و توضیحات مناسبی داشته باشد و در آن به تعداد کارکتر حتما توجه شود.
 8. برچسب ها متناسب با متن صفحه باشد.
 9. ریسپانسیو بودن وب سایت که امری بسیار مهم در انجام سئو سایت است رعایت شده باشد.

اموزش سئو سایت :

امروزه در آموزشگاه ها اموزش سئو سايت داده می شود اما افراد علاقمند به موضوع سئو سايت می توانند با مطالعه و تحقیق درباره سئو آموزش ها و اطلاعات لازم را کسب کنند و پس از آن شروع به کسب درآمد نمایند.

اهمیت سئو سایت چیست ؟

سئو سایت یکی از مهم ترین عوامل در رونق کسب و کار می باشد.

همانطور که می دانید با گسترش اینترنت جستجو در فضای اینترنت نیز افزایش یافته است.

در صورتی که یک پزشک یا شرکت ، سئو سایت خود را به درستی انجام داده باشد در جستجو کلمات کلیدی کاربران بیشتر دیده شده و به این ترتیب خدمات شما بیشتر دیده شده و باعث جذب مشتری می شود.

کلمات کلیدی در سئو وب سایت

انتخاب کلمات کلیدی و استفاده آن ها در وب سایت طراحی شده بسیار حائز اهمیت می باشد، زمانی که یک فرداقدام به طراحی سایت و بهینه سازی آن می کند بهتر است در ابتدای کار با توجه به نوع فعالیت وب سایت کلمات کلیدی انتخاب شود.

یک شرکت طراحی و سئو سایت خوب برای انتخاب کلمات کلیدی اولویت جستجوی مردم را قرار داده و از ابزارهای مخصوص نیز استفاده می کند.

تولید محتوا برای سئو

یکی از مهم ترین مراحل در سئو و بهینه سازی وب سایت تولید محتوا می باشد، سئو کار باید برای بیشتر دیده شدن وب سایت مطالب مرتبط با کلمات کلیدی و خدمات ارائه شده در وب سایت تولید و در آن درج کند.

در تولید محتوا به این نکته توجه داشته باشید که مطالب باید طولانی و جدید باشند و به هیچ عنوان از مطالب کپی برای سایت خود استفاده نکنید.

تولید محتوا برای وب سایت نیز خود دارای نکاتی است که سئو کاران باید طبق آن اقدام به تولید محتوا کنند.

لینک سازی

از دیگر موارد حائز اهمیت در سایت لینک سازی می باشد، لینک هایی که در سایت ایجاد می شود باید به یک صفحه مرتبط لینک داده شوند و حتما پس از لینک دهی مطمئن باشید که لینک کار می کند.

برای لینک دهی سعی کنید به کلمات کلیدی و خدمات مرتبط لینک داده شود و با استفاده از لینک دهی یک چرخه منظم بین صفحات داخلی وب سایت ایجاد کنید.

لینک خارجی نیز تاثیر بسزایی در وب سایت دارد، این لینک باید از سایت های دیگر به سایت شما داده شود.

تاثیر تگ متا

سعی کنید در صفحات خود از متا کیورد و متا توضیحات استفاده کنید.

متا توضیحات یک بخش خلاصه از صفحه می باشد که باعث آشنایی بیشتر کاربر با محتوای درون صفحه شده و به این ترتیب باعث می شود که کاربر پس از مشاهده آن بخش بر روی لینک سایت کلیک کنید.

استفاده از تصاویر و ویدیو

سعی کنید در مطالبی که در سایت درج می کنید یک تصویر مرتبط با نیز قرار دهید اما هنگام درج تصویر به این نکته مهم توجه کنید که عکس حجم کمی داشته و دارای alt یا عنوان مناسب باشد.

همچنین ویدیوهای بارگذاری شده در سایت نیز باید حجم کمی داشته باشد تا به سرعت در سایت لود شود و باعث پایین آمدن سرعت وب سایت نشود.

 

سئو سایت

 

انواع سئو سایت

معمولا سئو کاران برای به دست آوردن رتبه مطلوب در گوگل می توانند از سه روش سئو کلاه سفید ف سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه استفاده کنند.

 • سئو کلاه سفید

در این روش سئو کار از روش های اصولی و منطبق با قوانین موتورهای جستجو استفاده می کنند تا سایت در نتیجه گوگل دیده شود، معمولا نتیجه حاصل از این روش در بلند مدت دیده می شود.

اما به این نکته توجه داشته باشید که این نتیجه حاصل از سئو کلاه سفید ماندگار بوده و دارای ریسک یا مجازات های موتور جستجو نمی شود.

 • سئو کلاه خاکستری

این روش سئو در واقع مرز بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه است و استفاده از این تکنیک ها باعث می شود که سرعت رشد شما بیشتر شود و وارد منطقه خطر جریمه گوگل قرار نگیرید.

 • سئو کلاه سیاه

این روش سئو شامل مجموعه مواردی است که باعث فریب ، بازی و دستکاری الگوریتم های گوگل می شود و سایت در مدت زمان کوتاهی در رتبه های خوب گوگل قرار می گیرد.

به این نکته مهم توجه کنید که موتورهای گوگل به سرعت متوجه این فریب شده و ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای وب سایت شما داشته باشد.

پس سعی کنید برای انجام سئو به یک شرکت معتبر که از روش های اصولی برای جلو آوردن وب سایت استفاده می کند وب سایت خود را بسپارید.

بهترین شرکت سئو سایت

 1. برای انتخاب یک شرکت سئو سایت خوب می توانید از دوستان و آَشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 2. پس از تهیه لیستی از بهترین شرکت های سئو درباره آن ها تحقیق کرده و رزومه کاری آن ها را بررسی کنید.
 3. پس از انتخاب شرکت مورد نظر برای مشاوره نزد بهترین آن ها رفته و انتظارات خود را به مدیر شرکت بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 4. برای اطمینان از انتخاب خود نمونه پروژه های سئو آن ها را مشاهده کرده و میزان رضایت مشتریان آن ها را بررسی کنید.
 5. به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر شرکتی اعتماد نکنید.

تعرفه سئو سایت چقدر می باشد؟

باید بگوییم تعرفه سئو سایت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود، شرکت آلمانت یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت می باشد که خدمات سئو سايت و طراحی حرفه ای سایت را با ارزان ترین قیمت و به طور اقساطی به مشتریان خود ارائه می کند.