سایت ریسپانسیو

سایت ریسپانسیو چیست ؟ سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو به سایتی گفته می شود که در صفحات نمایش با اندازه های متفاوت سایت به درستی نمایش داده شود، این ویژگی را می توان یکی از مهم ترین قابلیت ها در طراحی سایت حرفه ای دانست.

ریسپانسیو شدن سایت باث شده برخی هزینه های اضافی برای افرادی که می خواهند سایت داشته باشند را کم کرده است، زیرا قبلا برای اینکه بتوان سایت را در گوشی های موبایل نیز مشاهده کرد نیازمند طراحی سایت برای نسخه موبایل بود که امروزه دیگر با قابلیت واکنش گرا بودن سایت نیازی به تهیه جدا گانه طراحی سایت برای نسخه موبایل نمی باشد.

مروری بر تاریخچه طراحی سایت ریسپانسیو :

شاید این سوال در ذهن اکثر طراحان سایت و افراد علاقمند به طراحی سایت و سئو ایجاد شود که اولین بار سایت ریسپانسیو چگونه و برای چه کسی طراحی شد.

باید بگوییم اولین بار در اواخر سال 2001 نسخه سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو برای شرکت خودرو سازی آئودی آلمان بود، در آن زمان این سایت به گونه ای طراحی شد که در تمامی مرورگرهای پرکاربرد آن زمان به خوبی نمایش داده می شد.

 

سایت ریسپانسیو

 

اهمیت سایت ریسپانسیو در چیست؟

با گسترش اینترنت و تکنولوژی اکثر افراد تمامی کارهای خود را با جستجو در اینترنت انجام می دهند. به همین علت است که رقابت برای به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل افزایش یافته است.

افرادی که دارای یک سایت خوب و حرفه ای هستند و همراه با آن بهینه سازی وب سایت نیز بر روی سایت شان انجام می شود توانسته اند در رقابت و بازاریابی از رقیبان خود پیش بگیرند.

سایت ریسپانسیو از آن جهت اهمیت یافته که امروزه افراد با دستگاه های مختلف با رزولیشن های متفاوت در گوگل جستجو می کنند.

در صورتی که سایت قابلیت نمایش در آن رزولیشن را داشته باشد فرد به خوبی می تواند در وب سایت جستجو کرده و خدمات و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد.

همچنین واکنش گرا بودن سایت باعث تاثیر مثبت در سئو و به دست آرودن رتبه بهتر در گوگل می شود.

بهترین شرکت طراحی سایت :

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید سایت های خود را ریسپانسیو طراحی کرده و علاوه بر این قابلیت باید در تمامی موتورهای جستجو پرکاربرد سایت به درستی نمایش داده شود.

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو چقدر می باشد؟

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو با توجه به انتظارات مشتری و خواسته او مشخص می شود.

 

شرکت تبلیغات آنلاین و طراحی سایت حرفه ای آلمانت