29 سپتامبر

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با هدف تبلیغ ، معرفی و فروش محصولات انجام می شود، در این مقاله می خواهیم درباره سایت فروشگاهی صحبت کنیم.

نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید توجه شود:

یک سایت فروشگاهی علاوه بر اینکه باید دسته بندی های مشخصی داسته باشد باید از نظر طراحی و گرافیکی نیز بتواند کاربر را جذب کند.

همچنین باید سرعت آن بالا باشد و کاربر بتواند در مدت زمان کوتاهی بخش زیادی از محصولات را مشاهده کرده و بتواند سفارش دهد.

باید یک درگاه پرداخت ایمن داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

بهتر این بدانید که  طراحي سايت فروشگاهي با یک سایت معمولی بسیار متفاوت می باشد چرا که در صفحه اصلی تمامی محصولات نمایش داده می شود تا کاربر دید کلی از محصولاتی که در سایت یافت می شود به دست آورد در حالی که در سایت های معمولی این چنین نیست.

از دیگر تفاوت های سایت فروشگاهی با سایت معمولی می توان به نحوه مدیریت آن اشاره کرد، مدیریت سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که به راحتی بتوان تغییرات مورد نیاز را اعمال نمود چرا که ممکن است در روز یک الی چند بار ممکن است یک محصول را اضافه کرده یا حذف کرد و حتی قیمت ها را تغییر داد به همین منظور برای اینکه برای مدیر فروشگاه به راحتی بتواند این کار را انجام دهد در هنگام طراحي سايت فروشگاهي راهکارهای مناسبی سنجیده و پیاده سازی می شود.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی به شرح ذیل می باشد:

  • اولین گام در طراحي سايت فروشگاهي انتخاب یک شرکت معتبر و متعهد می باشد.
  • فرد می تواند از طریق جستجو در گوگل بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب کند و برای مشورت و مشاهده نمونه کارها و روند پشتیبانی با مدیر شرکت صحبت کند.
  • پس از آن فرد باید انتظارات خود را از طراحی سایت شرکتی به طراح سایت بگویید تا با توجه به ذهنیت او سایت مورد نظر طراحی شود.
  • در صورتی که فرد انتظارات نامعقولی داشت او را متقاعد کند و بهترین نوع طراحی را به او پیشنهاد دهد.
  • پس از آن قراردادی تهیه شده و دو طرف آن را امضاء کنند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با توجه خدمات و قابلیت های سایت متفاوت می باشد، هزینه طراحی سایت فروشگاهی با توجه نوع طراحی و میزان خدمات ، سئو سایت و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که صرفا بخاطر هزینه کمتر به هر شرکتی اعتماد نکرده و ابتدا درباره آن ها تحقیق کنید و نمونه کارهای آن ها را مشاهده نمایید.

 

شرکت تبلیغات آنلاین و طراحی سایت حرفه ای آلمانت

درباره نویسنده

گروه متخصصین آلمانت
شرکت تبلیغات آنلاین و طراحی سایت حرفه ای آلمانت طراحی وب سایت - سئوی سایت - برندینگ آنلاین - تبلیغات آنلاین

پاسخ