بهترین شرکت طراحی سایت پزشکی

علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت و تکامل است ، به همین علت نداشتن اطلاعات کافی درباره آن برای افراد جامعه باعث ایجاد مشکلاتی شده است ، به همین منظور بسیاری از پزشکان به دنبال یک شرکت طراحی سایت پزشکی هستند تا با طراحی وب سایت و قرار دادن مطالب روز در آن بتوانند این اطلاعات را به مردم انتقال دهند. ( سئو سایت )

شرکت طراحی سایت پزشکی آلمانت با ترکیب هنر ، مهندسی و خلاقیت تلاش می کند ؛ سایت پزشکی جذاب و کاربر پسند را برای شما در دنیای مجازی طراحی کند.

شرکت طراحی سایت پزشکی

در دنیای امروز افراد سعی می کنند پرسش پاسخ های خود را در اینترنت به دست آورند و ترجیح می دهند بسیاری از کارهای شخصی خود را نیز از طریق اینترنت انجام دهند ؛ از این رو داشتن یک سایت برای پزشکان می تواند علاوه بر خدمت رسانی بهتر و سریع تر به بیماران زمینه ای برای معرفی آن ها به افراد باشد.

پزشکان می توانند سوابق تحصیلی ، پزشکی و نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهند این کار سبب آشنایی بسیاری از افراد با پزشک می شود و علاوه بر آن سبب ایجاد حس اعتماد در افراد می شود.

همچنین بسیاری از پزشکان امروزه با گسترش ارتباطات و اینترنت اقدام به برقراری ارتباط با بیماران خود از طریق وب سایت کرده اند.

پزشکان با داشتن یک وب سایت شخصی برای خود اقدام به معرفی رشته و تخصص خود می کنند.

طراحی وب سایت پزشکی

گروه متخصصین آلمانت ، سال ها تجربه طراحی و بهینه سازی ( سئو ) وب سایت در حوزه پزشکی داشته و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهند ، شما می توانید پیش از داشتن یک وب سایت پزشکی ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آلمانت صحبت کرده و در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گروه متخصصین المانت ، به شما کمک می کند تا با توجه به نیاز و سلیقه خود ، سایت تان طراحی شده و خدماتی که انجام می دهید ، در آن ذکر شود و با توجه به آن ها سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد .

شما می توانید با قرار دادن مقالات و تجربیات شخصی خود در وب سایت پزشکی تان ، سبب افزایش آگاهی افراد در سطح جامعه شوید.

در دنیای امروزی ، مردم علاقه بسیاری به اطلاعات پزشکی دارند و از این رو توجه بسیاری به سایت های پزشکی نشان می دهند ؛ در اکثر مواقع ، آن ها جهت دستیابی به اطلاعات در حوزه پزشکی ، به جستجو در اینترنت می پردازند و قرار گیری سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو ، کمک شایانی به شناخته شدن شما می کند ؛ بدین ترتیب با قرار گیری روزمه تان در سایت ، افراد با شما بیشتر آشنا شده و این موضوع می تواند سبب افزایش مراجعه کنندگان تان شود.

لازم به ذکر است با داشتن یک وب سایت پزشکی ، می توانید مراجعه کنندگان خود را به سایت رجوع داده و از آن ها بخواهید در رابطه با آشنایی بیشتر با بیماری شان یا آگاهی بیشتر در رابطه با نکات مهم پس از درمان ، مقالات مربوطه را مطالعه کرده و جهت بهبودی سریع تر ، موارد ذکر شده در آن را رعایت کنند.

شرکت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت ویژه پزشکان :

شرکت طراحی سایت و سئو المانت با طراحی زیبا و بهینه سازی وب سایت ارائه کننده خدمات به پزشکان عزیز می باشد.

 • حال به این نکات توجه داشته باشید که در طراحی سایت ویژه پزشکان باید خدمات اصلی پزشک در صفحه اصلی و در دسترس باشد.
 • روزها و ساعت هایی که در مطب حضور دارد ، در سایت درج شده باشد.
 • شماره تلفن های تماس ، آدرس و map مطب پزشک در سایت وجود داشته باشد.
 • شبکه های اجتماعی و فرم مشاوره آنلاین در سایت وجود داشته باشد.
 • اطلاعاتی که بیمار می خواهد بداند تهیه شده و در دسترس وجود داشته ؛ مانند اقدامات قبل و بعد از درمان یا جراحی و غیره.

امکانات سایت پزشکی :

شرکت آلمانت ( شرکت طراحی سایت پزشکی ) در طراحی سایت پزشکان امکانات ذیل را به آن ها ارائه می کند :

 • یکی از مهم ترین اقداماتی که شرکت طراحی سایت حرفه ای آلمانت ارائه می کند ؛ پشتیبانی وب سایت می باشد ، چرا که با پشتیبانی در صورتی که مشکلی برای سایت به وجود آید سریعا تیم آلمانت مطلع شده و اقدام به برطرف کردن آن می کند.
 • مطالب علمی تهیه شده توسط پزشک با رعایت قوانین سئو در سایت درج می گردد.
 • ریسپانسیو بودن سایت یعنی سایت در صفحه نمایشگرها با اندازه های مختلف به خوبی نمایش داده می شود.
 • به اشتراک گذاشتن مطالب سایت در صفحه های اجتماعی و پر بازدید.
 • درج ویدیوهای تهیه شده توسط تیم حرفه ای آلمانت در وب سایت و کانال آپارات و شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس ، لینکدین ، اینستاگرام و غیره.
 • افزایش امنیت سایت توسط تیم طراحی سایت آلمانت
 • قرار گیری وب سایت در رتبه های بالا با جستجو خدمات اصلی آن پزشک
 • درج مقالات پزشکی

دیگر امکانات سایت پزشکی به شرح ذیل می باشد :

نوبت دهی آنلاین

در طراحی وب سایت پزشکان بر اساس خواسته پزشکان فرم نوبت دهی در طراحی سایت تهیه شده و در سایت قرار می گیرد ، تا افراد بتوانند به طور آنلاین برای مراجعه به کلینیک یا مطب نوبت بگیرند.

در دنیای پر مشغله امروز قسمت نوبت دهی آنلاین در سایت مزیت فراوانی دارد ؛ زیرا رزرو وقت و گرفتن نوبت بدون حضور فیزیکی برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد.

پرسش و پاسخ

در طراحی سایت پزشکان قسمت پرسش و پاسخ از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و یکی از خدماتی است که شرکت طراحی سایت آلمانت در طراحی های خود به آن توجه کرده و به مشتریان خود ارائه می کند.

پرسش و پاسخ یکی از قسمت های جذاب سایت های پزشکی می باشد زیرا با راه اندازی قسمت پرسش و پاسخ می توان برای بیماران مشاوره رایگان را فراهم کرد به طوری که دکتران می توانند در این قسمت پاسخ متداول ترین سوالات بیماران را گذاشته تا دیگر نیاز به تماس گرفتن بیماران با مطب پزشک جهت دریافت پاسخ خود نباشند.

همچنین می توان قسمت پرسش و پاسخ را آنلاین کرده و پرسش بیماران را به طور آنلاین پاسخ داد.

شرکت طراحی سایت پزشکی

مقالات

روزانه مقالات بسیار زیادی در عرصه پزشکی منتشر می شوند ، قرار دادن قسمت مقالات در سایت می تواند باعث افزایش آگاهی افراد شود و علاوه بر این بخش مقالات یکی از تاثیر گذارترین بخش های سایت است چرا که می تواند تعداد بازدید کنندگان سایت را افزایش دهد.

در صورت درخواست پزشکان تیم طراحی سایت آلمانت برای آن ها مقاله های متعددی را در رابطه با حوزه کاری شان فراهم کرده و پس از تایید در سایت قرار خواهد داد.

موارد ذکر شده تنها قسمتی از قابلیت سایت های پزشکی می باشد اما تاثیر به سزایی در موفقیت سایت دارد.

خدمات مشاوره

امروزه در اکثر سایت ها مشاهده می کنید که خدماتی همچون مشاوره آنلاین وجود دارد که این گزینه نیز با توجه به درخواست پزشک در سایت قرار داده می شود و بیماران می توانند به طور آنلاین با پزشک مورد نظر خود مشاوره کنند.

نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت پزشکی به شرح ذیل می باشد :

 1. برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت پزشکی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 2. پس از تهیه لیستی از بهترین شرکت های طراحی سایت پزشکان ، نمونه سایت های پزشکی آن ها را مشاهده کنید.
 3. پس از تصمیم گیری برای بیان خواسته های خود از طراحی سایت به شرکت مورد نظر مراجعه کنید تا آن ها بتوانند به خوبی و با تجربه خود بهترین راهنمایی را به شما ارائه کنند.
 4. در برخی مواقع پزشک خواسته هایی از طراحی سایت دارد که ممکن است ، برای سئو خوب نبوده و از نظر طراح مناسب نباشد که در این صورت بهتر است به راهنمایی های تیم طراحی سایت توجه کنید.

شرکت طراحی سایت پزشکی

موفقیت یک شرکت طراحی سایت پزشکی

زمانی که یک سایت پزشکی موفق شود باعث ارتباط بهتر و مستمر با بیماران قبلی و جذب بیماران و کاربران جدید از برای ارائه خدمات از طریق وب سایت می کند.

در صورتی که پس از طراحی سایت پزشکی بر روی یک کلمه هدف تمرکز کرده و آن رتبه آن را در گوگل افزایش دهیم ؛ در صفحات ابتدایی گوکل وب سایت بیشتر دیده شده و به این ترتیب شاهد ارجاع کاربران  و مشتریان زیادی از طریق وب سایت هستیم.

شرکت آلمانت با توجه به تجربه خود توانسته اند در این زمینه و شناخت کلمات هدفمند در مسیریابی کاربران اینترنتی از سایر رقبا پیشی بگیرند ؛ ارتباط مستمر با کاربران فعلی و قدیمی موجب جذب و نگه داشتن کاربران می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که پس از جذب کاربران نگه داشتن و جذب دائمی آن ها می باشد که در این زمینه شرکت تبلیغات آنلاین و طراحی و سئو سایت حرفه ای آلمانت پیشنهاداتی را به مشتریان خود ارائه می کند.

سئو سایت پزشکی

سئو سایت به دو بخش سئو درون صفحه و سئو بیرونی تقسیم می شود.

سئو درون صفحه شامل لینک های داخلی ، عکس ، محتوا ، عنوان و غیره می شود اما سئو بیرون به مواردی که در گوگل آنالیتیکس و وب مستر و لینک های خارجی را شامل می شود.

در انجام سئو سایت به این نکته توجه کنید که اگر سایت توسط سئو کلاه سفید و دقیقا طبق قوانین مشخص شده گوگل انجام شود مدت زمانی طول می کشد تا سایت به رتبه خوب دست یابد اما پس از دستیابی به آن رتبه به مرور زمان در آن ماندگار تر می شود و توسط کاربران بیشتری دیده می شود.

طراحی سایت تنها قدم اول است پس از طراحی سایت برای دیده شدن آن و ارتباط با مخاطبین نیاز به بهینه سازی سایت می باشد تا سایت مورد نظر با سرچ در صفحه اول گوگل دیده شود ، تیم طراحی سایت آلمانت با تکیه بر تکنیک های جدید و استاندارد سئو تلاش می کند تا سایت شما در صدر گوگل دیده شود و آمار بازدید سایتتان نیز افزایش یابد.

شرکت طراحی سایت پزشکی

هزینه طراحی وب سایت پزشکان چقدر می باشد ؟

هزینه طراحی وب سایت پزشک با توجه به خواسته های او ، هزینه پشتیبانی و سئو سایت و تبلیغات و غیره تعیین می شود.