طراحی سایت صنعتی با هدف معرفی کارخانجات صنعتی و واحدهای تولیدی و محصولات آن ها در محیط اینترنت صورت می گیرد. با گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در دنیا و افزایش رقابت در بازار جهانی باعث شده که صنعت گران با مراجعه به یک تیم حرفه ای اقدام به طراحی سایت صنعتی کنند. همچنین باید گفت داشتن سایت های صنعتی باعث افزایش فروش و در آمد صنعت گران شده است. یک سایت حرفه ای نه تنها باعث معرفی یک واحد صنعتی به مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزایی دارد بلکه باعث آشنایی آن ها با محصولات یا خدمات ، فروش و درآمد و غیره نیز بسیار موثر می باشد. طراحی وبسایت صنعتی ، یکی از روش هایی است که سبب خارج شدن صنعت از حالت سنتی و ورود به عرصه اینترنت می شود و این موضوع سبب تحول شگفت انگیزی در کسب و کار صاحبان صنعت می شود ؛ چرا که علاوه بر افزایش درآمد ، یک وب سایت صنعتی به شناخته شدن و برندینگ صاحبان صنعت نیز کمک بسیاری می کند.

 

طراحی سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

گروه متخصصین آلمانت ، با کادری مجرب ، همواره در کنار شما با هدف ارتقاء کسب و کارتان خواهد بود. طراحی وبسایت صنعتی ، سبب دستیابی به موفقیت های بسیاری در عرصه بازار هم چون برندینگ ، افزایش تعداد مشتریان ، توزیع کالا وسعت جغرافیایی گسترده و غیره می شود. بسیاری از صاحبان کار در عرصه صنعت تصور می کنند ، که نیاز به فعالیت و شناخته شدن در اینترنت ندارند ؛ اما آن ها باید به این نکته توجه کنند ، که بر خلاف تصور شان داشتن یک وب سایت حرفه ای ، همانطور که برای سایر مشاغل مزیت های بسیاری دارد ، برای آن ها نیز همانطور خواهد بود و علاوه بر جنبه های مالی ، سبب افزایش اعتبار آن ها در سراسر کشور و حتی در سراسر جهان خواهد شد.

چگونه یک سایت صنعتی موفق داشته باشید ؟

شما با اقدام به طراحی سایت صنعتی جایگاه خود را دنیا مجازی حفظ کرده و در زمان کوتاهی با جلب رضایت مشتریان و با در نظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات آن ها می تواند جایگاه خود را روز به روز افزایش دهد. طراحی سایت حرفه ای ویژه صنعت گران نه تنها باعث معرفی خدمات و محصولات آن ها می شود بلکه با طراحی گرافیکی مناسب کاربران رضایت آن ها را جلب کنید. وب سایت صنعتی موفق ، باید علاوه بر معرفی کارخونه ، کار ، مرکز صنعتی ، خدمات و محصولات و غیره سبب افزایش بازدید کنندگان سایت شده و در نهایت این امر منجر به افزایش فروش شود.

در طراحی سایت صنعتی به موارد ذیل توجه داشته باشید :

تیم حرفه ای آلمانت در طراحی سایت شرکتی یا صنعتی توجه بسیاری دارد، چرا که هر گونه سهل انگاری و کوتای منجر به مختل شدن بازاریابی اینترنتی آن کارخانه یا شرکت می شود، بنابراین با جلسات متعددی که با صاحب کارخانه ها و مدیران صنعتی توانسته است بهترین طراحی سایت و سئو را به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی سایت صنعتی

مزیت های طراحی صنعتی به شرح ذیل می باشد :

 • قابلیت در دسترس بودن خدمات و امکانات بدون محدودیت زمانی برای مشتریان
 • دریافت سفارشات آنلاین و کاهش مراجعه حضوری به کارخانه یا دفتر
 • معرفی و شناساندن محصولات و خدمات خود به مشتریان
 • بیان سوابق کاری و رزومه خود به مشتریان داخلی و خارجی
 • افزایش اعتبار صنعت

در طراحی سایت صنعتی چه خدماتی ارائه می شود :

 1. قابلیت رسپانسیو بودن سایت به این معنا که در صفحات مختلف سایت به خوبی نشان داده می شود.
 2. طراحی قالب و گرافیک سایت به صورت اختصاصی
 3. قابلیت چند زبانه بودن سایت
 4. طراحی مطابق با استانداردهای گوگل و موتورهای جستجو
 5. رعایت نکات مربوط به سئو سایت
 6. امکان دسته بندی محصولات به صورت جداگانه
 7. بیان توضیحاتی درباره محصول و قیمت آن
 8. قرار دادن اخبار مربوط به آن صنعت در وب سایت
 9. ارائه خدمات پشتیبانی به صاحبان وب سایت
 10. معرفی کارخانه ، خدمات و محصولات
 11. توضیح در رابطه با محصولات
 12. فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی
 13. قسمت نظر سنجی در سایت
 14. خدمات پشتیبانی برای مشتری در سایت

طراحی سایت صنعتی

گروه متخصصین المانت ، به خوبی توانسته اند با توجه به نیاز مشتریان ، وب سایت های بسیار خوبی را در زمینه صنعت طراحی کنند. علاوه بر طراحی وب سایت صنعتی حرفه ای ، گروه متخصصصین المانت تجربه بسیاری نیز در زمینه بهینه سازی سایت دارند ؛ متخصصین المانت ، علاوه بر توانایی طراحی سایت حرفه ای ، توجه بسیاری نیز به بهینه سازی و سئو سایت نشان داده و با توجه به جدیدترین الگوریتم ها ، سایت را بهینه کرده و در نهایت کارفرمایان شاهد نمایش سایت خود ، در صدر نتایج موتورهای جستجو خواهند بود.

ویژگی واکنش گرا بودن سایت صنعتی

ابتدا بهتر است بدانید ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن به حالتی گفته می شود که سایت در تمامی صفحات و با اندازه های مشخص به درستی نمایش داده شود. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی و تبلت برای جستجو در گوگل این ویژگی جز امتیازات برتر شناخته می شود. با طراحی سایت ریسپانسیو دیگر نیاز به طراحی سایت در نسخه موبایلی و غیره نمی باشد و از این لحاظ این ویژگی مقرون به صرفه می باشد. همچنین قابل ذکر است امروزه موتورهای جستجو به سایت هایی که دارای این ویژگی هستند ، امتیاز بیشتری می دهد. در طراحی ریسپانسیو به این نکته توجه داشته باشید که تمامی موارد موجود در سایت به درستی نمایش داده شود.

طراحی سایت صنعتی

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت صنعتی

با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شد بهتر است برای اینکه با طراحی سایت از رقبای خود پیشی بگیرید به یک شرکت خوب و حرفه ای جهت طراحی سایت و سئو مراجعه کنید. برای انتخاب شرکت طراحی سایت صنعتی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل شرکت طراحی سایت صنعتی را جستجو کنید. پس از تهیه لیستی از اسامی بهترین شرکت های طراحی سایت درباره تجربه کاری و مهارت آن ها تحقیق کنید و پس از آن با بهترین آن ها تماس گرفته یا حضوری به دفترشان مراجعه کنید. هنگام صحبت با مسئول شرکت طراحی سایت تمایی خواسته های خود را از طراحی سایت بگویید تا او به درستی شما را راهنمایی کند و حدود هزینه را به شما بگویید. برای اطمینان بیشتر از انتخاب شرکت مورد نظر حتما نمونه کارهای آن ها را مشاهده کنید. حتما یک پیش زمینه از سایتی که مد نظر دارید به طراح سایت بگویید تا او بتواند سایتی مطابق با سلیقه شما طراحی کند.

مراحل طراحی سایت صنعتی

اولین گام برای طراحی سایت حرید یک هاست و دامنه خوب می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که دامنه باید مرتبط به نوع فعالیت کاری شما و حتی نام تجاری تان باشد و هاست انتخاب شده نیز باید از یک شرکت معتبر خریداری شده باشد تا در صورت بروز مشکل با پشتیبان ارتباط برقرار کرده و آن را برطرف نمود.

پس از به دست آوردن یک پیش زمینه از انتظارت فرد در خواست کننده برای طراحی سایت یک طراح اولیه آماده کرده و به او نشان داده می شود تا تغییرات مورد نیاز را بر روی آن اعمال کند.

پس از انجام ویرایشات خواسته شده بر روی سایت و اتمام طرح نهایی برای تایید به مدیر شرکت صنعتی نشان داده می شود و در صورت تایید بودن و تسویه هزینه ها سایت به او تحویل داده می شود. در صورتی که سایت طراحی شده دارای تیم پشتیبانی باشد در صورت بروز مشکل تمامی آن مشکلات برطرف شده و اگر سایت نیاز به بروز رسانی یا ارتقاء داشته باشد توسط این تیم انجام می شود.

  طراحی سایت صنعتی

پشتیبانی سایت صنعتی

یکی از مهم ترین موارد که باید هنگام عقد قرار داد برای طراحی سایت به آن توجه شود تضمین پشتیبانی آن است. از مزایای پشتیبانی سایت صنعتی می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در سایت
 • آپلود فایل های مورد نیاز در سایت
 • بروز رسانی تمامی قسمت های گرافیکی
 • ایجاد فایل کپی از پرونده های موجود در سایت
 • انجام ویرایشات مورد نیاز پس از اتمام طراحی
 • نصب و راه اندازی ابزارهای مورد نیاز در وب سایت
 • حفظ سایت از دست هکرها

به این نکته توجه داشته باشید با ارتقا وب سایت و قرار گیری آن در رتبه های برتر گوگل ممکن است با خطرات و مشکلاتی مواجه شود که با دارا بودن تیم پشتیبانی می توان آن ها را برطرف نمود.

سئو سایت صنعتی

پس از اینکه کارفرما برای صنعت خود سایت خوبی توسط بهترین شرکت طراحی سایت تهیه نمود، حال برای اینکه بتواند برند و صنعت خود را در فضای اینترنت و در میان برند مطرح کند باید سئو سایت صنعتی را انجام دهد. کارفرما به این نکته مهم توجه داشته باشد که برای برندسازی و بهینه سازی سایت از خدمات سئو کلاه سفید استفاده کند و برای اینکه سریع تر به نتیجه برسد به سراغ سئو کلاه سیاه نرود. هرچند سئو کلاه سیاه باعث به دست آوردن نتیجه سریع می شود اما ماندگاری ندارد و پس از مدتی که موتورهای جستجو متوجه شود باعث امتیاز منفی و حتی از بین رفتن سایت می شود. درست است که سئو کلاه سفید زمان زیادی برای به دست آوردن نتیجه لازم دارد اما ماندگار بوده و تاثیر بسزایی در کسب و کار شما دارد.

 • در سئو سایت صنعتی سایت باید به طور مرتب آپدیت شود.
 • لینک دهی و بک لینک در ان به درستی رعایت شود.
 • عکس هایی که در سایت درج می شود دارای نام باشد و حجم کمی داشته باشد.

قیمت طراحی سایت و سئو صنعتی چقدر می باشد ؟

هزینه طراحی سایت و سئو با توجه به میزان رقابت و خواسته های کارفرما تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت می توانید به مقالات مرتبط با آن مراجعه کنید.