طراحی سایت پزشکان با هدف ارتقاء سطح خدمات سلامت و سهولت ارتباط بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی بیماران انجام گرفت، امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم برای نیازهای درمانی و پزشکی خود در گوگل جستجو می کنند و به سایت پزشکان مراجعه می نمایند، طراحی سایت ویژه پزشکان و حضور در اینترنت موجب افزایش کسب و کار آن ها شده است. این امر باید به دست متخصصان مجرب در این حوزه به انجام رسد که شرکت طراحی سایت و تبلیغات آنلاین آلمانت بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه می دهد.

 

طراحی سایت پزشکان - آلمانت

 

با توجه به این که امروزه تکنولوژی و الکترونیک در تمامی علوم پیشرفت و گسترش چشمگیری داشته است افراد به منظور سهولت فراگیری و آموزش علوم مختلف ، از تکنولوژی های نوین امروزی اعم از اینترنت بهره برده و جهت یافتن پاسخ پرسش های خود به اینترنت رجوع می کنند ؛ حال پزشکان برای خدمت رسانی بهتر به بیماران خود می توانند سایت پزشکی خود را راه اندازی کرده و علاوه بر قرار دادن مقاله های علمی و پزشکی در سایت ، سوابق پزشکی و هم چنین نمونه کارهای خود را نیز در سایت قرار دهند ؛ علاوه بر موارد ذکر شده قرار دادن مهارت های پزشکان نیز در سایت بسیار جذاب خواهد بود ، انجام این اوامر علاوه بر کمک به شناخته شدن پزشکان باعث ایجاد حس اعتماد در بیماران آن ها نیز می شود. علاوه بر موارد ذکر شده باید گفته شود که علم پزشکی همواره در حال پیشرفت است ، از این رو سوالات بسیاری ذهن افراد را درگیر خواهد کرد ؛ پزشکان با قرار دادن دانش و توانایی های خود در وب سایت شان می توانند سبب افزایش علم و آگاهی افراد شوند.

کلینیک های درمانی و طراحی سایت پزشکان

در طراحی سایت پزشکان به این نکته توجه داشته باشید علاوه بر طراحی زیبا باید اصول سئو سایت نیز در آن رعایت شود، چرا که با رعایت قوانین موتورهای جستجو یا سئو سایت می توان سایت را بیشتر در معرض دید کاربران قرار داد و به این ترتیب آمار بازدید از سایت و مراجعه کنندگان افزایش می یابد. به این نکته توجه داشته باشید که حدود 80 درصد کاربران از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما می شود به این ترتیب سایت بهینه شده مهمترین ویژگی یک سایت حرفه ای و خوب برای پزشکان می باشد. باید بگوییم طراحی سایت حرفه ای ویژه پزشکان معتبرترین و شایسته ترین نوع حضور پزشک در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد، در واقع می توان گفت وب سایت ویژه یک پزشک همانند یک مطب مجازی است که پزشک می توان از طریق آن با پزشک ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسد. لازم به ذکر است در حال حاضر افراد قبل از مراجعه به پزشک به جستجو در اینترنت جهت آشنایی با بیماری خود و پیدا کردن بهترین پزشک می پردازند و سپس به پزشک مراجعه می کند ؛ بنابراین طراحی سایت پزشکان به صورت حرفه ای ، تاثیر به سزایی در افزایش مراجعه کنندگان پزشکان نیز دارد. هنگامی که فرد وارد مطب یک پزشک می شود بر اساس ویژگی های ظاهری مطب هم چون نظم ، زیبایی ، دکوراسیون و غیره شروع به قضاوت پزشک می کند ، نظر افراد نسبت به سایت نیز این چنین می باشد هر چقدر که سایت حرفه ای تر باشد آن ها نیز راحت تر به پزشک اعتماد می کنند.

طراحی سایت ویژه پزشکان باید ویژگی های ذیل را داشته باشد:

 • در یک طراحی سایت پزشکان باید تمامی تخصص ها ، میزان تحصیلات و سوابق کاری پزشک مورد نظر توضیح داده شود.
 • دارای سیستم نوبت دهی آنلاین و مشاوره آنلاین باشد.
 • دارای قسمت سوالات متداول بیماران و بازدیدکنندگان باشد.
 • نقشه مطب و اطلاعات تماس و آدرس پزشک ، روزهای حضور او در مطب باید در سایت موجود باشد.
 • درباره خدمات پزشک توضیحاتی ارائه شده باشد.
 • نمونه کارهای پزشک و ویدیوهای او در سایت موجود باشد.
 • لینک شبکه های اجتماعی که پزشک فعالیت می کند در سایت قرار داده شود.
 • مقالات و محتواهای آموزشی در وب سایت موجود باشد.

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین ، یکی از پرطرفدارترین بخش سایت های پزشکی می باشد و بسیاری از مردم به علت داشتن مشغله های بسیار زیاد از این بخش استقبال کرده و جهت گرفتن وقت به صورت آنلاین اقدام می کند .

وب سایت های طراحی شده توسط شرکت آلمانت دارای ویژگی های ذیل می باشد :

 1. تیم حرفه ای آلمانت در طراحی سایت پزشکان قوانین مربوط به سئوی سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو را رعایت می کند.
 2. تیم حرفه ای آلمانت با توجه به خواسته پزشکان و با دید هنری طراحی سایت های زیبا و حرفه ای انجام می دهد.
 3. سایت های طراحی شده توسط این شرکت قابلیت ریسپانسیو دارد.
 4. منو ، مطالب و خدمات به راحتی در دسترس قرار دارد.
 5. نمونه کارهای پزشک و ویدیوهای آموزشی در وب سایت موجود است و به راحتی قابلیت دسترسی دارد.

 

طراحی سایت پزشکان - آلمانت

 

طراحی سایت ویژه پزشکان

یک طراح سایت خوب و مجرب هنگام طراحی سایت پزشکان باید به نوع خدمات و تخصص پزشک نیز توجه داشته باشد و بر اساس آن اقدام به طراحی وب سایت نماید. با توجه کردن به این مورد کاربران زمانی که وارد وب سایت می شوند سریعا با نوع خدمات و فعالیت سایت آشنا شده و به راحتی نیاز های خود را در آن پیدا می کنند و در صورت پیدا نکردن پاسخ نیاز خود می توانند از طریق همان وب سایت سوال خود را پرسیده و پاسخ آن را دریافت کنند.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

امروزه استفاده از سیستم مدیریت محتوا باعث نزدیک شدن نوع طراحی با خواسته های پزشکان شده است بنابراین می توان گفت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا طراحان سایت راحت تر می توانند طرح مورد نیاز پزشک را طراحی کرده و به او ارائه کنند و در صورت نیاز با نصب افزونه های مخصوص قابلیت های وب سایت را ارتقا دهند.

سرعت لود سایت

از مهم ترین موارد در طراحی سایت پزشکان که یک شرکت طراحی سایت باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد سرعت لود وب سایت است. برای کاهش سرعت لود وب سایت شرکت باید از تکنیک های مخصوصی استفاده کند که مطابق با قوانین بهینه سازی وب سایت باشد. همچنین مدیر سایت باید هنگام درج عکس و ویدیو حجم آن را کاهش دهد و پس از آن در وب سایت بارگذاری نماید. به این ترتیب میتوان سرعت لود سایت را افزایش داد و فرد را برای مشاهده وب سایت منتظر نگذاشت.

طراحی سایت پزشکی واکنش گرا

واکنش گرا بودن وب سایت یکی از مزیت های مهم در طراحی سایت محسوب می شود که هم باعث حرفه ای شدن سایت و امتیاز بیشتر در گوگل می شود. دارا بودن وب سایت به این قابلیت باعث می شود که کاربران بتوانند سایت را در رزولشن های مختلف بدون ایراد مشاهده کنند و صاحب سایت دیگر نیاز به طراحی سایت در نسخه موبایل یا تبلت و غیره ندارد. این قابلیت همچنین باعث کاهش هزینه طراحی سایت پزشکان برای صاحب سایت نیز می شود. پس هنگام سفارش یک سایت خوب و حرفه ای حتما به این قابلیت آن نیز توجه کنید.

 

طراحی سایت پزشکان - آلمانت

سئو سایت پزشکان

سئو سایت قوانینی دارد که برخی از آن ها مربوط به طراحی سایت می باشد که شرکت طراحی سایت آن را هنگام طراحی باید رعایت کند.

مواردی که در سئو سایت هنگام طراحی سایت پزشکان باید رعایت شود به شرح ذیل می باشد:

 • تولید محتوای بکر : محتوا از جمله مهم ترین موارد در سئو سایت می باشد پس باید به آن توجه ویژه ای شود.
 • لینک دهی های مناسب به کلمات مفید تا کاربر با آن ها بتواند در صفحات مختلف به جستجو بپردازد.
 • برچسب های مناسب با مطالب صحفه وب سایت که تاثیر بسزایی در به دست آوردن رتبه خوب در گوگل دارد.
 • استفاده از ویدیو وعکس های کم حجم با عنوان مناسب تا موتورهای جستجو بتوانند تشخیص دهند عکس مربوط به چه موضوعی است.
 • ریسپانسیو بودن سایت به این معنا که سایت در نمایشگرهای مختلف با اندازه های متفاوت به درستی نمایش داده شود.
 • سرعت لود سایت باید بالا باشد.
 • سایت باید لینک های خارجی مناسبی داشته باشد.
 • دارای شبکه های اجتماعی باشد، اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو را در مقاله مربوط به آن توضیح داده ایم می توانید به آن مراجعه کنید.

در مقاله سئو و بهینه سازی وب سایت پزشکی به طور جامع در این خصوص توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به ان مراجعه کنید.

خدمات شرکت طراحی سایت آلمانت

طراحی سایت ، اولین قسمت از کار می باشد نکته حائز اهمیت در داشتن یک سایت بهینه سازی سایت است که به دیده شدن سایت کمک می کند ؛ شرکت المانت پس از طراحی سایت پزشکان و غیره تلاش می کند تا سایت را با کلمات مورد نظر به صدر جستجو گوگل رسانده و کمک به افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت شما کند.

هزینه طراحی سایت پزشکان چقدر می باشد؟

هزینه طراحی سایت با توجه به خواسته های مشتری ، سئو سایت ، تبلغات سایت و غیره تعیین می شود. اما به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید صرفا به خاطر هزینه به هر شرکت یا فردی طراحی سایت خود را نسپارید و ابتدا از نوع عملکرد و پشتیبانی سایت توسط آن ها مطمئن شوید. همچنین قابل ذکر است طراحی سایت ارزان یا گران را ملاک تبحر آن شرکت ندانید.