بهترین شرکت طراحی سایت

بسیاری از پزشکان و کارفرمایان که می خواهند با بازاریابی اینترنتی اقدام به فروش خدمات و جذب مشتری کنند به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت می گردند تا با مراجعه به آن یک سایت حرفه ای داشته باشند. همانطور که می دانید امروزه داشتن یک وب سایت حرفه ای باعث رونق کسب کار می شود. حال بسیاری از پزشکان و صنعت گران و صاحبان شرکت برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و سئو ذهن شان درگیر می شود که چگونه می توانند بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنند. در این راستا می توانید طراحی سایت و بهینه سازی آن را به متخصصان شرکت تبلیغات آنلاین و طراحی وب سایت حرفه ای آلمانت بسپارید.

بهترین شرکت طراحی سایت

 

در حال حاضر با افزایش چشم ‌گیر استفاده کاربران از اینترنت و تاثیر آن در دنیای کسب ‌و کار ، یکی از روش های افزایش درآمد در همه زمینه ها داشتن یک وب سایت حرفه ای با محتوای مناسب می باشد و علاوه بر آن داشتن یک وب سایت حرفه ای برای یک شرکت یا مجموعه تجاری الزامی می باشد ؛ چرا که به مجموعه آنان امکانات بسیاری را می دهد. همانطور که می دانید سال های زیادی است که وب سایت های اینترنتی در میان مردم و به خصوص جوانان بسیار محبوبیت یافته است از این رو تمامی افراد به فکر راه اندازی یک وب سایت یا یک تجارت در فضای مجازی ( اینترنت ) می باشد.

نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی و سئو سایت به شرح ذیل می باشد:

 • افرادی برای انتخاب و مراجعه به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می توانند از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنند یا در گوگل بهترین شرکت طراحی سایت را جستجو نمایند.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین شرکت های طراحی سایت به وب سایت خود آن ها مراجعه کرده و کیفیت وب سایت آن ها را بررسی کنید.
 • در وب سایت خود آن شرکت طراحی سایت نمونه های طراحی سایت را مشاهده کنید.
 • یک شرکت طراحی سایت خوب یک بخش فروش و پشتیبانی منظم دارد.
 • به این نکته توجه کنید که آیا شرکت مورد نظر توانایی گسترش پذیری وب سایت را دارد.
 • به هزینه هایی که توسط شرکت ها و خدماتی که ارائه می کنند دقت کنید.
 • رضایت مشتریان آن شرکت را بررسی کنید.
 • موفقیت های آن شرکت را در به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل بررسی کنید.
 • تنوع نمونه کارهای آن شرکت را مشاهده کنید.
 • مهم ترین گام برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می باشد.

بهترین سایت از نظر طراحی چه ویژگی هایی دارد؟

 • یک طراحی سایت خوب باید از نظر طراحی نوع و جدید باشد و ترکیب رنگ در آن رعایت شود.
 • بهترین طراحی وب سایت باید سرعت آپلود آن بالا باشد.
 • آدرس و شماره تماس در دست بتواند به راحتی مراجعه کند یا تماس بگیرد.
 • یک سایت حرفه ای باید قابلیت رسپانسیو داشته باشد.
 • در مرورگرهای مختلف به خوبی نمایش داده شود.
 • از دیگر موارد بسیار حائز اهمیت در طراحی سایت ، امنیت آن سایت می باشد.
 • در طراحی سایت تمامی قوانین سئو رعایت شود.

پس از اینکه شرکت مورد نظر برای طراحی سایت و سئو را انتخاب کردید بهتر است بدانید که چه عناصری در طراحی سایت تاثیر گذار است.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

 1. معیار و ویژگی های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بسته به پارامترهای گوناگونی هم چون کاربرد سایت مورد نظر مشتری و غیره متفاوت خواهد بود.
 2. شرکت طراحی سایتی که شما انتخاب می کنید باید تشکیل شده از تیمی خبره و حرفه‌ ای باشد.
 3. شرکت طراحی سایت منتخب شما ، باید تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد .
 4. شرکت طراحی سایت مورد نظر شما ، باید به بهترین نحو پشتیبانی سایت شما را بر عهده گیرد.

تیم حرفه ای شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت ، تشکیل شده از افراد با تجربه و ماهری می باشد که سبب افزایش کیفیت کار می شوند . شرکت طراحی سایتی که موفقیت های بسیاری را کسب کرده است به شکل تیمی کار خود را انجام می ‌دهد و هیچ گونه فعالیت انفرادی در آن دیده نمی‌ شود. مدیران شرکت‌ های طراحی سایت همانند مشتریان خود نسبت به کار انجام شده حساسیت زیادی نشان می دهند.

اهمیت میزان تجربه شرکت های طراحی سایت

دنیای اینترنت با سرعتی بسیار زیاد و باور نکردنی در حال تحول و به روزرسانی می باشد ؛ به همین علت شرکت های طراحی سایت نیز باید همزمان با به روز رسانی علم و دانش ، شرکت خود را نیز به روز کنند که این موضوع خود به تنهایی مسئله ای دشوار و تخصصی می باشد .

پشتیبانی سایت

در بسیاری از مواقع پشتیبانی سایت ، بسیار مهم و سخت ‌تر از طراحی سایت می باشد.

عناصر طراحی وب سایت :

طرح بندی و نظم دادن به سایت

متن و خدمات و عکس هایی که در صفحه اصلی قرار داده می شود در جذب و زیباسازی وب سایت تاثیر بسیاری دارد، طراحی سایت باید به گونه ای باشد کاربر با یک نگاه گذرا هدف اصلی سایت را متوجه شود و مطالبی که می خواهد در دسترس او باشد تا از جستجو در وب سایت لذت ببرد.

بهترین شرکت طراحی سایت پزشکی

 

رنگ های سایت

رنگ های سایت ارتباط مستقیمی با نام و نشان تجاری و هدف کارفرما دارد ، استفاده از رنگ های سفید و سیاه تا چند رنگه می تواند در انتقال اطلاعات و جلب توجه بازدید کننده تاثیر بسیاری داشته باشد. بهتر است بدانید که رنگ های رایجی که در طراحی سایت ها استفاده می شود سیاه ، سفید ، آبی و بنفش می باشد و این رنگ ها توسط کاربران پذیرفته شده است اما برای طراحی صرفا از این رنگ ها استفاده نمی شود و با توجه به خواسته کارفرما ممکن است از رنگ سازمانی آن شرکت استفاده شود.

شرکت طراحی وب سایت

پس از سال ها کار سخت و تلاش ، اکنون به دنبال راه اندازی وب سایتی هستید که به شما در رشد تجارت تان کمک بیشتری کند. ساده ترین مطلبی که به ذهن تان خطور می کند، زنگ زدن به یک شرکت طراحی وب سایت است. ولی قبل از این کار باید برای درک این موضوع که آیا شرکت طراحی وب سایت انتخاب شده ، می تواند بهترین بازده را برای شما داشته باشد یا خیر، آماده شوید.

در اینجا 3 الگو برای پاسخ به این سوال ، طرح می شود.

1 . تجربه شما

تحت الگوی اول ، دو موضوع را باید مد نظر قرار دهید :

قیمت طراحی وب سایت : محاسبه بودجه و تخصیص آن ، از اهمیت زیادی برخوردار است ، چون این در تصمیم گیری درباره مسیر طراحی ، ایفای نقش می کند. البته این به معنی بالا یا پایین بودن بودجه نیست. ولی این دستاورد محاسبه ، در طول روند ساخت وب سایت ، شما را به شرکت ، متصل نگه می دارد.

هر چند شما وب سایت را نمی سازید ، ولی ارتباط شما با طراحان وب ، از اهمیت زیادی برخوردار است. موضوع دیگر این است که شما باید ایده هایی را در خصوص قیمت ، بدست آورید، چون گاهی این ایده ها با رقم واقعی تفاوت زیادی دارد. قیمتی که شما محاسبه نموده اید ، گاهی کمتر یا بیشتر است ، ولی حضور شما در پروژه طراحی وب سایت ، تفاوت بزرگی را ایجاد می کند.

تحقیق کنید که آیا شرکت طراحی وب سایت ، در زمینه صنعت شما تجربه دارد یا خیر : شما صنعت خود را به خوبی می شناسید ، ولی این موضوع را هم در نظر بگیرید که شرکت طراحی وب ، چقدر با صنعت شما آشنایی دارد. اگر طراحان وب با صنعت شما آشنا باشند ، این آشنایی ، در حین طراحی و توسعه وب ، به شما کمک بیشتری خواهد کرد.

اگر آنها تنها درباره برنامه نویسی اطلاعات داشته باشند و چیز دیگری درباره تجارت شما ندانند ، در این حالت شما باید زمانی را برای آشنا نمودن آن ها با تجارت خودتان صرف نمایید. بنابراین بهتر است تلاش کنید تا شرکت طراحی وب سایتی را بیابید که قبلاً تجربه خوبی در زمینه ساخت وب سایت برای نوع مشابهی از تجارت شما داشته است.

2 . باید مهارت شرکت طراحی وب را آزمایش کنید.

برای تست کردن مهارت آنها، می توانید یکی از دو روش زیر را به کار بگیرید :

سابقه تجربه آنها را بررسی کنید : شما می توانید از شرکت طراحی وب سایت، درخواست کنید تا گزارش کاری دقیقی از کارهای قبلی شان را در اختیار شما قرار دهند. از آنها در خصوص طرح های قبلی که برای پروژه قبلی دنبال کرده اند، سوال کنید. بدین ترتیب، شما می توانید در خصوص ایدئولوژی طراحی شرکت آنها، ایده ای را به دست آورید.

بهترین شرکت طراحی سایت

فرایند، روش ها و استراتژی ها : آشنایی با فرایند کاری شرکت طراحی وب سایت، بسیار مهم است. با کسب اطلاعات درباره فرایند، در صورت بروز یک نقص یا ایراد، شما در خصوص مکانیسم آنها، اطلاعات خواهید داشت. شما به وضوح، می توانید طرحی را که به شما در قضاوت کردن آنها کمک می کند، درک کنید.

 • روش هایی که آنها در زمان رویارویی با هرگونه موقعیت چالش برانگیز به کار می گیرند، چیست ؟
 • بر اساس مدل تجارت شما، استراتژی ها برای دستیابی آسان به مشتریان چیست؟

شما برای شناخت شرکت ، باید به طور صحیح همه این موارد را درک کنید.

3 . چه اطلاعات دیگری می توانید از یک شرکت طراحی وب بدست آورید.

آخرین الگو، به چیزهایی مربوط می شود که شما بعد از طراحی باید بدست آورید. آیا شما می توانید در آن شرکت، به خدمات دیگری دسترسی پیدا کنید یا باید با شرکت دیگری تماس بگیرید. آیا این خدمات ، شامل نگهداری بعد از تکمیل طراحی وب سایت می باشد.

باید دو فاکتور را در نظر بگیرید :

چه خدمات دیگری از سوی شرکت طراحی وب سایت ارائه می شود ؟

شرکت طراحی وب ، همیشه بر روی یک خدمات واحد، کار نمی کند. بیشتر شرکت ها بر روی سئو ، بازاریابی دیجیتال ، کمپین های سوشال مدیا و توسعه اپلیکیشن کار می کنند. حتی برخی شرکت ها ، خدماتی در زمینه هایی از قبیل فروش و پشتیبانی کامپیوتر و حتی توسعه نرم افزار را ارائه می دهند.

نگهداری وب سایت

بعد از اتمام طراحی و تست وب سایت ، نگهداری وب سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شرکت انتخابی شما، یک شرکت طراحی وب حرفه ای است، می توانید نگهداری وب سایت را نیز انتظار داشته باشید. شما باید کیفیت یک شرکت طراحی وب را در نظر بگیرید. یک شرکت طراحی وب سایت خوب باید مجموعه ای از افراد حرفه ای بوده و براساس ارزش ها، فعالیت کند. چنین شرکتی، خدماتی را در زمینه های طراحی و نگهداری وب سایت ارائه می دهد. همچنین خدمات دیگری از قبیل سئو، بازاریابی دیجیتال، توسعه اپ و توسعه نرم افزار نیز در چنین شرکتی ارائه می شود.

بهترین شرکت طراحی وب سایت

یک شرکت طراحی وب سایت خوب ، با بهترین ها کار می کند. به همین دلیل فهرستی از مهمترین فاکتورهایی را که بهترین شرکت های طراحی وب در این صنعت ، مد نظر قرار می دهند ، در ادامه معرفی می نماییم. این شرکت ها کلیه موارد قید شده در ادامه مقاله را ، برای خلق وب سایتی که منحصر بفرد محسوب می شود ، رعایت کرده و هرگونه اقدام لازم برای تضمین تبدیل وب سایت ، به یک وب سایت برند را ، دنبال می نمایند.

بهترین شرکت طراحی سایت

فاکتور های بهترین شرکت طراحی سایت

پارادوکس انتخاب

وقتی سخن از بهترین طراحی وب سایت به میان می آید ، جمله هرچه ساده تر ، بهتر را به خاطر می آوریم. در پارادوکس انتخاب ، هر چقدر گزینه های بیشتری در اختیار مردم قرار دهید ، انتخاب برای آنها آسان تر می شود. در خصوص طراحی وب ، این امر اصلاً صحت ندارد. داشتن گزینه های بسیار زیاد در وب سایت شما ، می تواند بازدید کنندگان را دستپاچه کرده ، و مقدار زمان تصمیم گیری را برای آن ها تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

کاربران با در ذهن داشتن یک هدف ، به سایت شما می آیند. آن هدف ، قطعاً تحسین کردن مهارت های طراحی زیبای گرافیک شما نمی باشد. لی اوت های تجملاتی می تواند به صورت مجازی ، جذاب باشد ، ولی شما هرگز نمی خواهید گرافیک های شما ، حواس کاربران را از یافتن آنچه که برای دستیابی به آن به سایت شما مراجعه کرده اند ، پرت کنند.

نگاهی به وب سایت خود بیاندازید. آیا اطلاعاتی وجود دارد که واقعاً به آن نیازی نداشته باشید ؟ آن را حذف کنید. وقت خود را به تزئینات غیر الزامی در وب سایت ، هدر ندهید. ثابت شده است که طرح های ساده و شفاف ، ماندگاری بیشتری داشته اند. این طراحی ها علاوه بر اینکه به کاربر اجازه می دهند ، تا به راحتی در سایت شما جستجوکند ، بلکه کاربران ، می توانند به سرعت اطلاعاتی را که برایشان اهمیت دارد را بیابند.

گاهی یک تصویر به اندازه هزار کلمه ارزشمند است

شاید این موضوع ، کلیشه ای بنظر برسد ، ولی حقیقت دارد. تصاویر ، اطلاعات بیشتری را با سرعت بیشتر از حجم زیادی از متن ها ، انتقال می دهند. در طراحی وب سایت تاثیرگذار ، می توان تصاویر را به صورت استراتژیکی برای هدایت کردن کاربر ، به جای مورد نظرتان ، مورد استفاده قرار داد.

وقتی تصاویر را برای وب سایت خود انتخاب می کنید ، به خاطر داشته باشید که کیفیت ، حرف اول را می زند. تمام تصاویر باید دارای رزولوشن بالا بوده و با سبک وب سایت شما هماهنگی داشته باشند. تلفیق تصاویرافراد ، ایده خوبی می باشد ؛ چون چشم های ما بطور طبیعی به سمت شناسایی صورت افراد ، متمایل می شود.

زیبایی گرایی ، همه چیز است

صرف نظر از اینکه محتوا در سایت شما چقدر عالی است ، اگر وب سایت شما از نظر بصری ، جذاب نباشد ، ممکن است گفتگو را از دست بدهید. سه عامل مهم زیبایی برای طراحی وب سایت تاثیرگذار ، رنگ ، توپوگرافی و توازن می باشد.

همانطور که می دانیم ، رنگ ها ، واکنش های احساسی را بر می انگیزند. برای مثال ، رنگ های گرم مثل صورتی و زرد ، باعث هیجان زده شدن و پر انرژی شدن افراد می شوند ؛ در حالی که رنگ های سرد مثل آبی ، سبز و بنفش ، ساکن و آرام هستند. ثابت شده است که قرمز ، باعث گرسنه شدن افراد می شود. به همین دلیل است که بیشتر فست فودها ، از لوگو های قرمز استفاده می کنند.

گردهم آیی ها فوق العاده هستند

مردم به لی اوت های وب سایت عادت کرده اند. منحصر بفرد بودن چیز خوبی است ؛ ولی بهره مند شدن از آنچه کاربران با آن احساس راحتی کرده و آشنایی دارند ، ایده بهتری می باشد.

انسجام یک فاکتور کلیدی است

یکی از ساده ترین روش ها برای جلب اعتماد بازدیدکنندگان در وب سایت ، حفظ عناصر طراحی منسجم در وب سایت می باشد. طراحی وب سایت موثر ، به یک موتیف منسجم در کل سایت نیاز دارد. برای اینکه وب سایت شما از نظر بصری ، جالب باشد ، می توان اندکی لی اوت پیج ها را با هم متفاوت طراحی کرد ؛ ولی هماهنگی بین آنها باید رعایت شود. شما قطعاً نمی خواهید زمانی که کاربران در یک پیج جدید کلیکی می کنند ، تصور کنند که کاملاً وارد یک وب سایت جدید شده اند.
اجازه جریان یافتن را بدهید

طراحی وب سایت موثر ، چیزی فراتر از فقط خوب بنظر رسیدن است. اطلاعات در وب سایت شما ، باید طبق یک الگوی منطقی و آسان جریان پیدا کنند. مردم ، سایت ها را در گوشه بالایی سمت چپ اسکن می کنند و سپس از چپ به راست حرکت می کنند ، به سمت پایین در جهت چپ حرکت کرده و بعد از آن ، دوباره در عرض پیج یک یا دوبار دیگر ، به سمت راست می آیند. با در نظر گرفتن این فرمت ، می توانید مهمترین اطلاعات را در گوشه سمت چپ بالای سایت قرار داده ، و پایین سمت راست را که مکانی است ، که مرتباً از سوی کاربران ، نادیده گرفته می شود ، برای کم اهمیت ترین اطلاعات انتخاب کنید.

تجربه کاربر را فراموش نکنید

طراحی فقط آنچه بنظر می رسد یا آنچه احساس می شود ، نیست. طراحی ، نوع عملکرد است. موفقیت یا شکست وب سایت شما ، تا حد زیادی به قابلیت کاربرد و عملکرد آن وابسته است. یک وب سایت زیبا ، در صورت نداشتن تجربه کاربر موثر ، هیچ ارزشی ندارد. در زمان طراحی وب سایت ، باید کاربر و نیازهای آنها را در نظر داشته باشید. وب سایت را مثل خانه خودتان در نظر بگیرید. صرف نظر از اینکه این خانه از بیرون چقدر زیبا بنظر می رسد ، شما دوست ندارید در خانه ای زندگی کنید که ، دارای ساختار بی کیفیت یا یک لی اوت گیج کننده باشد.

زمان لود کردن را مد نظر قرار دهید

چگونه می توان سرعت یک سایت آهسته را بالا برد ؟ یک روش برای بهبود بخشیدن به زمان لود ، بهینه سازی اندازه تصویر در سایت می باشد. فایل های بزرگ تر به زمان بیشتری برای لود شدن نیاز دارند. بنابراین اندازه و مقیاس برخی تصاویر را که می توانند زمان لود وب پیج را کوتاه کند ، کاهش دهید.

قابلیت دسترسی برای همگان

شما باید اطمینان حاصل کنید که طراحی نسخه موبایل وب سایت شما ، با سایت دسکتاپ نیز سازگار است. این روزها و در نسل حاضر ، وب سایت شما باید سازگار با موبایل باشد. شما می توانید نسخه های موبایل وب سایت خود را خلق کرده ، یا می توانید یک لی اوت ریسپانسیو وب سایت را مورد استفاده قرار دهید ،که با اندازه های مختلف صفحه نمایشگر ، به طور خودکار ، سازگار باشد. طراحی وب سایت موثر ، شامل اطمینان یافتن از قابل رویت بودن سایت شما ، در تمام سیستم های اجرایی مختلف ، مرورگرها و دستگاه ها می باشد. طراحی های ریسپانسیو و انعطاف پذیر ، برای به حداکثر رساندن گفتگو ، الزامی می باشند.

ایستگاه بهینه سازی

فاکتور کلیدی برای موفقیت در طراحی وب ، بهینه سازی مستمر است. شما باید مرتباً با تست کردن وب سایت خود ، از سازگاربودن آن با کاربر ، و طراحی موثر آن برای به حداکثر رساندن گفتگو ها ، اطمینان حاصل کنید.

اهداف

همه نکاتی که مورد بررسی قرار دادیم ، در صورت متمرکز نبودن وب سایت شما بر روی اهداف تان ، بی معنی خواهند بود. یک هدف نهایی ویژه ، باید در مرکزیت استراتژی طراحی وب سایت موثر ، قرار داشته باشد. هدف پایه وب سایت شما باید همیشه مشخص باشد. سعی نکنید هدف خود را از کابر پنهان کرده ، و باعث شوید که کابر به کنکاش درباره هدف شما بپردازد.

بهترین شرکت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت چقدر می باشد ؟

هزینه طراحی سایت با توجه به طراحی و خواسته مشتریان از سایت و سئو تعیین می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چاپ صفحه